Kujundusuudiseid

Lähitulevikus võib Memokraadi töös esineda tõrkeid, kuna ma kavatsen pisut muuta kujundust ning natuke eksperimenteerida. Mis tähendab, et üks päev võib asi välja näha näiteks halli värvi aga teine päev aga ei pruugi. Lugejad on muidugi oodatud oma arvamust avaldama, kui mõni asi ei meeldi või meeldib.

6 comments:

Kristjan said...

Küsimus selline, et kuidas te oma blogis kasutatavaid "kujunduselemente" hangite?

Daniel Vaarik said...

Hea küsimus, üldiselt Bloggeri standard templated ei ole eriti head. Praegune põhi on võetud sellisest kohast: http://btemplates.com/

Kui on häid ettepanekuid, on need alati teretulnud.

Kristjan said...

Alternatiivseid ettepanekuid googeldamisele ma kahjuks pakkuda ei oska.
Häid ettepanekuid oodates see küsimus tegelikult esitatud saigi. Siiski suur tänu, ehk leian isegi sealt!

Indrek Pärli said...

Minu meelest oleks Memokraatial ammu aeg Bloggerist kolida memokraatia.ee aadressile ja sellega seoses vahetada platvorm Wordpressi jaoks.

irve said...

Kui on mingi konkreetsem mõte või idee, oleksin täiesti nõus pärast ~15ndat kuupäeva mingit olemasolevat malli sobivamaks kohandama.

aubout vita said...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

 
©2009 Memokraatia | by TNB