Memokraat kolib uuele aadressile

Ma ju hoiatasin, et muutused Memokraadis ei ole sugugi läbi. Esiteks kolib see blogi tänasest uuele aadressile memokraat.ee, teiseks vahetub blogimisplatvorm ning sellega seoses ka paratamatult kujundus, kuna sama skinni ei saanud üle viia.

Otsustasin seekord Wordpressi kasuks, kuna seal on pisut paindlikumad võimalused blogi arendamiseks. Vanad postitused jäävad siia aadressile veel mõneks ajaks üles, kuna nendega on seotud suur kogus erinevaid linke, kuid juurde siia enam midagi ei tule.

Sellega seoses soovitan ka praeguseks olemas oleval 300+ tellijal üle vaadata ka feedreaderi aadressid, kuigi tundub, et mõnede jaoks võib mingi IT-maagilise lükke tulemusel toimida ka automaatne ümbersuunamine, ausalt ei tea, kontrollige igal juhul üle. Uue Memokraadi tellimise link on siin. Näeme siis uuel aadressil, kus ma räägin juba pikemalt ka edaspidistest paanidest.

2 comments:

elektritsaabtasuta.blogspot.com said...

Lugupeetud Daniel Vaarik,mina olen selline veidi kiiksuga mees kelle eluülesandeks on päästa eesti rahvus orjusest ja väljasuremisest...ma selle tarbeks panin kokku sellise loo:
http://elektritsaabtasuta.blogspot.com/2010/09/mida-tahendab-vabadus-ja-soltumatus-ehk.html

Oleks väga kena teist kuulda teie arvamust,mida teie arvates tuleks lisada või ära võtta jne.

aubout vita said...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

 
©2009 Memokraatia | by TNB